est eng

Värske Kunst.ee 2024/1 vahel on rikkaliku repromaterjaliga illustreeritud erilisa Eesti oksjoniturul läbi aegade kalleimaks kunstnikuks kujunenud Konrad Mägi (1878–1925) elust ja loomingust võrdluses Euroopa kunstiajaloo kaanoniga! Vt: Nils Ohlsen "Konrad Mägi ja Die Brücke Läänemere kaldal – pelgalt kokkusattumus või fenomen?"

 

KUNST.EE 

Eesti kunsti- ja visuaalkultuuri ajakiri

ISSN 1406-6335 

KUNST.EE on ainus omakeelne kunsti- ja visuaalkultuuri ajakiri, mis koondab tähelepanu kaasaja kunstiareenile Eestis ning visuaalkultuuri eri aspektidele. Uued numbrid ilmuvad igas märtsis, juunis, septembris ja detsembris. Väljaanne hoiab järjepidevust 1958. aastal lansseeritud almanahhiga Kunst. Meie ajalooliseks eelkäijaks on ajakiri Taie, mis ilmus aastatel 1928–1929. Alates 2000. aastast trükitakse väljaannet kvartaliajakirja formaadis. Varasemate numbritega saab alates 2009. aastast elektroonilisel kujul tasuta tutvuda väljaande veebiarhiivis. Värskeid numbreid saab ette tellida kas pooleks või terveks aastaks nii Eestis kui ka välismaal.

Värsked numbrid on alati saadaval Kumu kunstimuuseumis, Tallinna Kunstihoones ja Eesti Kunstnike Liidu Hobusepea galeriis. 

Kirjastaja SA Kultuurileht

Rahastaja Eesti Vabariigi Kultuuriministeerium

Sponsor Eesti Kunstnike Liit

Toimetuse kolleegium Sirje Helme, Anders Härm, Mari Laaniste, Virve Sarapik, Maria-Kristiina Soomre, Elnara Taidre, Heie Marie Treier

Toimetus Andreas Trossek (peatoimetaja), Hedi Rosma (eesti keele toimetaja) 

Kujundaja Margus Tamm

Eesti keele korrektor Tiina Hallik

Tõlkija Re:finer

Uudistrükiste rubriik Elin Kard

Trükk Pajo

Kunstiteoste reproduktsioonid Eesti Autorite Ühing

Väljaanne on refereeritav EBSCO ja ARTbibliographies Modern andmebaasis.

SA Kultuurileht

EENET

Serverit teenindab EENet