est eng

"Olen kunagi tema loomingu iseloomustamisel [---] osutanud augulisele nahale, mis ei kata, varja ega ilusta, vaid toob sisemuse vihjamisi nähtavale." – Reet Varblane vastab Hedi Rosma küsimustele seoses Anu Põdraga, kelle teosed on eksponeeritud tänavusel 59. rahvusvahelise Veneetsia kunstibiennaali peanäitusel "The Milk of Dreams" (Ulmade piim). "Rääkimata taustalood: Anu Põder (1947–2013) ja tema postuumne rahvusvaheline tähelend" (KUNST.EE 3/2022)

 

KUNST.EE 

Eesti kunsti- ja visuaalkultuuri ajakiri

ISSN 1406-6335 

KUNST.EE on ainus omakeelne kunsti- ja visuaalkultuuri ajakiri, mis koondab tähelepanu kaasaja kunstiareenile Eestis ning visuaalkultuuri eri aspektidele. Uued numbrid ilmuvad igas märtsis, juunis, septembris ja detsembris. Väljaanne hoiab järjepidevust 1958. aastal lansseeritud almanahhiga Kunst. Alates 2000. aastast trükitakse väljaannet kvartaliajakirja formaadis. Varasemate numbritega saab alates 2009. aastast elektroonilisel kujul tasuta tutvuda väljaande veebiarhiivis. Kõik kaastööd ilmuvad alates 2012. aastast eesti keeles koos täismahus ingliskeelse rööptõlkega. Värskeid numbreid saab ette tellida kas pooleks või terveks aastaks nii Eestis kui ka välismaal.

Värsked numbrid on alati saadaval Kumu kunstimuuseumis, Tallinna Kunstihoones ja Eesti Kunstnike Liidu Hobusepea galeriis. 

Kirjastaja SA Kultuurileht

Rahastaja Eesti Vabariigi Kultuuriministeerium

Sponsor Eesti Kunstnike Liit

Toimetuse kolleegium Sirje Helme, Anders Härm, Mari Laaniste, Virve Sarapik, Maria-Kristiina Soomre, Elnara Taidre, Heie Marie Treier

Toimetus Andreas Trossek (peatoimetaja), Hedi Rosma (eesti keele toimetaja) 

Kujundaja Margus Tamm

Eesti keele korrektor Tiina Hallik

Inglise keele korrektor Michael Haagensen 

Tõlkija Re:finer

Uudistrükiste rubriik Elin Kard

Trükk Tallinna Raamatutrükikoda

Kunstiteoste reproduktsioonid Eesti Autorite Ühing

Väljaanne on refereeritav EBSCO ja ARTbibliographies Modern andmebaasis.

SA Kultuurileht

EENET

Serverit teenindab EENet