est eng

Värske Kunst.ee 2024/1 vahel on rikkaliku repromaterjaliga illustreeritud erilisa Eesti oksjoniturul läbi aegade kalleimaks kunstnikuks kujunenud Konrad Mägi (1878–1925) elust ja loomingust võrdluses Euroopa kunstiajaloo kaanoniga! Vt: Nils Ohlsen "Konrad Mägi ja Die Brücke Läänemere kaldal – pelgalt kokkusattumus või fenomen?"

 

TOIMETUSELT

(2/2022)

Suvi 2022


Ajal, mil Ukrainas käib jätkuvalt sõda, ei tea me, missuguseks kujuneb maailm. Kõik muutub ja midagi ei tule kunagi enam tagasi. Mitte iialgi nagunii ei tule midagi tagasi. Läheme ainult edasi oma eludega. Sest mis meie elud muud on kui pidev muutumine. Kellel on privileegid, kellel on raha ja kellel on võim? Me ei tea, kuidas asjad lõppevad ja mismoodi me tahame sellest pärast mõelda. Üks asi on see, mis juhtub, ja teine on see, mida me tahame endale lähedale lasta.

Hoiate enda käes kvartaliajakirja KUNST.EE värskeimat numbrit. Räägime Veneetsia biennaalist, feminismist kunstis, Ida-Euroopa identiteedist, maalikunstist, joonistamisest, fotograafiast jt teemadest. Siinses numbris püstitavad küsimusi Johanna Jolen Kuzmenko, Francisco Martínez, Andreas Trossek, Tiit Hennoste, Linda Kaljundi, Liisa Kaljula, Tanel Rander, Kerly Ritval, Elnara Taidre, Hanno Soans, Kristi Kongi, Sirje Runge, Holger Loodus, Tõnis Tatar ja Reet Mark.

Püsige lainel!

< tagasi

Serverit teenindab EENet