est eng

Värske Kunst.ee 2024/1 vahel on rikkaliku repromaterjaliga illustreeritud erilisa Eesti oksjoniturul läbi aegade kalleimaks kunstnikuks kujunenud Konrad Mägi (1878–1925) elust ja loomingust võrdluses Euroopa kunstiajaloo kaanoniga! Vt: Nils Ohlsen "Konrad Mägi ja Die Brücke Läänemere kaldal – pelgalt kokkusattumus või fenomen?"

 

TOIMETUSELT

(1/2016)

Öeldakse, et kunst on suurem kui elu, ent see on vaid üks põhjuseid, miks hankida endale KUNST.EE, kvartaliajakiri, mis on pühendatud nüüdiskunsti ja visuaalkultuuri eri aspektidele Eestis. Kõik teised põhjused on enamasti juba väga konkreetsed, kutsudes lugejat kunstiteosesse süvenema, kunstnikule järgnema ja tulemuste üle kriitiliselt aru pidama.

Niisiis, selles numbris järgmised teemad: kas kõik kirjad on olemuslikult armastuskirjad? Kellele Tallinnas kirjutas Hans Ulrich Obrist kirja 1997. aastal? Millal lõppeb postmodernism? Mis asi on metamodernism? [Sisesta siia pealkiri] ehk milliseid järeldusi võib teha kunstinäituste pealkirjadest? Kas noorus on hukas? Ja nii edasi ja nõnda edasi.

Püsige lainel!

< tagasi

Serverit teenindab EENet